30. 4. 2024

AM: Další domácí remíza, s Brozany pouze 0:0

30. 4. 2024

AM: Další domácí remíza, s Brozany pouze 0:0

Mostecké A-mužstvo ani na třetí pokus nedokázalo zúročit domácí převahu a v zápase se Sokolem Brozany pouze remizovalo bez branek.

Střelecké trápení posledního měsíce bohužel pokračuje, celkem ve třech utkáních jsme se rozešli bez branek. Nejprve doma proti Mladé Boleslavi B, následně v posledních dvou zápasech v Chlumci a teď s Brozany. Souboj čtvrtého a páteho celku soutěže tedy tabulkou nezamíchal, ale pomarnily jsme několik příležítostí zůstat v kontaktu s úplnou špičkou soutěže.

Trenér Miloš Sazima po skončení utkání neskrýval zklamání a přiznal velmi slabou střeleckou efektivitu. V zápase proti takticky vyzrálému soupeři jsme si vytvořili pouze jednu výraznou šanci, kterou se však Honzovi Štefkovi proměnit nepodařilo. Převaha zejména v druhém poločase tak vyšla doslova naprázdno, bezbrankové utkání mělo i minimum šancí.

Do sestavy se oproti utkání v Chlumci vrátil Adin Jacobovici nebo Jan Štefko. Sokol Brozany se na jaře nenachází ve zcela optimální pohodě, potýká se s množstvím zraněných hráčů. V Mostě vsadil na defenzívu a očekávaný zápas přiliš atraktivity nepřinesl. Baníkovci se však proti rezignovanému soupeři nedokázali prosadit, chyběl nápad nebo i přesnější a zejména ryhlejší provedení ofenzivních akcí.

V dalším zápase cestujeme v sobovu v podvečer do České Lípy a následně doma přivítáme FK Teplice B.

FK Baník Most-Souš - Sokol Brozany 0:0
Sestava Baníku: Lichtenberg - Cibulka, Petržílka, Elad - Pátek, Jacobovici, Radba, Novický (88. Bína) - Štefko (67. Kubeš), Novotný, Stradins

Sestava Brozan: Kouba - Černý, Soungole, Krátký, Chukwuma (60. Jindráček), Lauko, Bubeníček, Bechyně, Šup, Tichý (76. Matoušek), Novotný

Rozhodčí: Šťastný - Řeháček, Pekař