25. 9. 2022

Baník v Pardubicích neuspěl a dál čeká na první výhru v ČFL

A-tým
25. 9. 2022

Bojovný výkon předvedli fotbalisté Mostu na hřišti Pardubice. V utkání dlouho sahali po vyrovnání, nakonec však po dvou gólech v závěrech poločasů prohráli 0:2.

Druhý zápas pod novým trenérem Danielem Sochorem bohužel potřebné body mosteckým fotbalistům nepřinesl. Tým předvedl bojovný a kompaktní výkon, doplatil však na neproměňování šancí, zejména ve druhém poločase viselo vyrovnání na 1:1 doslova na vlásku. Nový herní projev přinesl doposud větší množství brankových přiležitostí, stále se však nevyvaroval s tvorbou skoro až nevynucených chyb, ze kterých dostáváme laciné branky. Podobně tomu bylo i v sobotu v Pardubicích, kdy ve 42. minutě šli domácí do vedení po brance Mareše. Zápas pak rozhodla druhá branka, opět v závěru. V 86. minutě se trefil střídající Pandula.

FK Pardubice B - FK Baník Most-Souš 2:0 (1:0)
Branky: 42. Mareš, 86. Pandula
Sestava Mostu: Halouska - Pátek, Novák, Cibulka, Bína - Matyáš (51. Kováč), Novický (74. Seol) - Kolařík (83. Stružinský), Glaser, Štefko (74. Rjaska) - Novotný

Sestava Pardubic: Šmíd - Rosa, Řehák (57. Šimek), Hrnčíř, Sedláček - Dostál, Jarkovský - Zahradníček (57. Brdička), Štichauer, Mareš (82. Pandula) - Nana (87. Stýblo).