neděle, Souš

22. října 2023

0:0
B-tým 2024

V dalším utkání krajského přeboru přivítalo mostecké B mužstvo družstvo s Černovic. Od úvodního hvizdu se hrálo ve velkém tempu a v utkání bylo k vidění mnoho osobních soubojů a boj o každý míč a metr hřiště. První obrovskou příležitost si vypracovali mostečtí hráči ve 28. minutě, kdy hlavičkoval z dobré příležitosti Nguyen nad hostující branku. Ve 35. minutě v další nadějné situaci nastřeli mostecký Hopi pouze břevno branky Černovic. První poločas tak skončil bez branek 0:0. I druhý poločas byl ve znamení velkého boje se spoustou osobních soubojů. Hosté z Černovic si dokázali vypracovat ve druhém poločase dvě obrovské příležitosti ve kterých domácí podržel skvělými zákroky brankář Patka. Když se v největší šanci mosteckých ve druhém poločase neprosadil ani v 88. minutě Skurovec skončilo samotné utkání bezbrankovou remízou 0:0. V následujících penaltách pak byli úspěšnější hostující hráči v poměru 4:5, kteří si tak připisují bod navíc do následné tabulky.