B-tým

B-tým
17. 6. 2024

BM: V posledním utkání sezóny B-mužstvo remizovalo se Srbicemi 1:1

B-mužstvo Baníku v sobotu na stadionu FSJM zakončil osezónu 2023/2024 domácí remízou se Sokolem Srbice a vůbec prvním vyhraným penaltovým rozstřelem v této sezóně.

V posledním mistrovském utkáni krajského přeboru se střetli v sobotu 15.6.2024 domácí mužstvo FK Baník Most-Souš B s hostujícím mužstvem TJ Sokol Srbice. Od úvodního hvizdu bylo k vidění kvalitní utkání, kdy se zajímavé akce střídali před oběma brankami. První branky se přítomní diváci dočkali v 18. minutě, kdy srbičtí hráči dokonale využili rychlého protiútoku a přízemní střelou k tyči otevřeli skóre tohoto utkání 0:1. Domácí Baník se snažil o vyrovnání, ale když ani ty největší příležitosti v podání Hopiho, Bubna a Kavického brankou neskončily, skočil první poločas za stavu 0:1 ve prospěch hostujících Srbic.

Ve druhém poločase hra gradovala a hrál se pohledný rychlý fotbal. Zaslouženého vyrovnání se mostečtí mladíci dočkali v 73. minutě, kdy Kavický dostal více prostoru ve středu hřiště a po následné kličce a střelou do prázdné branky vyrovnal na 1:1. V závěru utkání se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svoji stranu a i přes nadějné příležitosti skončilo samotné utkání již smírnou remízou 1:1. V následujícím penaltovém rozstřelu byli nakonec úspěšnější domácí baníkovci, kteří si tak připisují bod navíc do konečné tabulky krajského přeboru.

FK Baník Most-Souš B - Sokol Srbice 1:1 (0:1) (pen 5:3)
Branky:
73. Kavický - 18. Jakš
Sestava Mostu B: Kosinský - Tajmr, Sedlák, Kučerka (89. Keldrych), Kavický, Havlíček, Buben (45. Kovář), Cicko, Smitka, Hopi (86. Lipták), Wagner

Sestava Srbic: Luger (17. Kořínek) - Vacek, Jelen, Khaur, Batelka (82. Mužík), Egrt, Jakš, Ječný (45. Diarra), Martykán, Zigmund, Pimpara (45. Turek)

Adam Smitka v zarputilém souboji o míč.

Petr Kavický v zápase vyrovnával na 1:1

Vilém Sedlák byl neunávný motor zálohy.

naši partneři

partneři