Kopej za Baník

Online registrace hráčů

registrace zde

Přihlášení do dužstva mládeže Baníku

Připojení se k našim družstvům mládeže je možné takřka celoročně. Zápis nových hráčů do družstev věkových kategorií U6 - U10 (tedy 6 - 10 let) je tak možný kdykoliv během probíhající sezóny. Je možné dorazit na tzv. otevřený trénink, který probíhá pravidelně v časech a na místě uvedeném níže. Hráč si může vyzkoušet trénink, osahat prostředí a následně může být uveden do pravidelných tréninků své věkové kategorie. Možné je rovněž vyplnit online přihlášku a počkat na e-mailovou nebo telefonickou odpověd našich trenérů. Hráči nebo hráčky jsou zařazování do družstev podle ročníku narození.

Výběr družstva

Zařazení do družstva našeoho klubu se odvíjí především od ročníku narození hráče nebo hráčky. Pro aktuální sezónu 2023/2024 případá rozřazení do ročníkových týmů následovně:

Školička = hráči 2018 a mladší
Přípravka U7 = ročník 2017
Přípravka U8 = ročník 2016
Přípravka U9 = ročník 2015
Přípravka U10 = ročník 2014
Přípravka U11 = ročník 2013

Tréninky pro nové hráče

Středa 15:30 - 17:00

Areál Souš

Pátek 15:30 - 17:00

Areál Souš

Jaká je výše členských příspěvků?
Členské příspěvky jsou ve výši 500 Kč měsíčně. První měsíc trénování je zdarma na vyzkoušení všeho. Jakmile se rozhodnete pro zaregistrovnání hráče, je možné příspěvky hradit bankovním převodem měsíčně, čtvrtletně nebo ročně.

Co všechno potřebuji na můj první trénink?
Na první trénink stačí sportovní oblečení dle aktuálního počasí. Kopačky nejsou bezpodmínečně nutné, postačí i sportovní obuv. Dále lahev s pitím. Pro pravidelné trénování je potřeba i míč (velikosti 3). Na úplně první tréninky jej ale nepotřebujete, zapůjčíme vám náš.

Jak vybrat správné kopačky?
Kopačky je nutné nakupovat ve správné velikosti nohy. V případě nákupu větších kopaček pro rezervu růstu, bohužel dojde k zásadním omezením při výuce ovládání míče a vzniku množství zlozvyků. Životnost kopaček je cca půl roku. V začátcích kariéry rozhodně není nutné pořizovat drahé modely.

Jak probíhají tréninky?
Hráče si převezmou trenéři a postupují metodou školy hrou. Na tréninku se objevuje především množství pohybových her, které dávají základ i pro jiné sporty. Pohybový rozvoj tvoří polovinu náplně tréninku. Míč k noze se zavádí nenásilnou formou. Hráči se postupně učí míčovým dovednostem, v závěru obvykle hrají tréninkové zápasy.

Co když to hráči hned nepůjde?
To je zcela normální. Začátky jsou pro všechny těžké. Fotbal je však velmi přirozená hra, proto je natolik oblíbená. Základy se naučí velmi brzy. Větší rozvoj talentu později bude záviset na odhodlání každého hráče. Trenéři i spoluhráči se vším pomohou. Není třeba mít vůbec žádný strach.

Co když mám více aktivit a nebudu stíhat všechny tréninky?
Rozhodně to není překážka. Pokud už máte na jiné sporty, které vás baví, tak nám nevadí, když nebudete stíhat všechny tréninky. Respektujeme vaše zájmy a budeme rádi, když fotbal bude jedním z nich.

Budu jezdit na zápasy?
Samozřejmě, v mládežnických týmech nám jde především o to, aby hráči hodně hráli a získali základní vztah ke hře. K tomu jsou uzpůsobeny soutěže nejmenších tvořené spíše jako jednotlivé turnaje. Vše ostatní se hráč doučí na trénincích. Zápasy jsou u nás pro radost a prostor vyzkoušet vše, co se učí na tréninku.

Kopej za baník!

registrace zde