Juniorka

Brankáři

Tomáš Behina # 
 
Tomáš
Behina

Obránci

Adam Smitka # 
 
Adam
Smitka

Přehled zápasů

Krajský přebor

sobota 12.8.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Litoměřicko
3:1

Krajský přebor

sobota 19.8.2023 -

FK Neštěmice - Baník Most-Souš
0:1

Krajský přebor

sobota 26.8.2023 -

Baník Most-Souš - FK Krupka
3:1

Krajský přebor

sobota 2.9.2023 -

Baník Most-Souš - FK Ústí nad Labem
3:5

Pohár ÚKFS

středa 6.9.2023 - středa, Strupčice

SK Strupčice - Baník Most-Souš
2:8

Krajský přebor

neděle 10.9.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Oldřichov
3:2

Krajský přebor

neděle 17.9.2023 - neděle, Kadaň

Tatran Kadaň - Baník Most-Souš
0:1

Krajský přebor

neděle 24.9.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Brná
3:3

Krajský přebor

sobota 30.9.2023 - sobota, Ledvice

Vitkorie Ledvice - Baník Most-Souš
2:2

Krajský přebor

neděle 8.10.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Jílové
1:3

Krajský přebor

sobota 14.10.2023 - sobota, Žatec

Žatec - Baník Most-Souš
0:5

Krajský přebor

neděle 22.10.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - SK Černovice
0:0

Krajský přebor

sobota 28.10.2023 - sobota, Proboštov

TJ Proboštov - Baník Most-Souš
2:1

Krajský přebor

neděle 5.11.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Vilémov
4:0

Krajský přebor

neděle 12.11.2023 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Modlany
0:0

Krajský přebor

sobota 18.11.2023 - sobota, Srbice

Sokol Srbice - Baník Most-Souš
2:4

Krajský přebor

sobota 9.3.2024 - Brozany, sobota

Litoměřicko - Baník Most-Souš
2:2

Krajský přebor

neděle 17.3.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - FK Neštěmice
1:0

Krajský přebor

sobota 23.3.2024 - sobota, Krupka

FK Krupka - Baník Most-Souš
2:1

Krajský přebor

čtvrtek 28.3.2024 - čtvrtek, Ústí

FK Ústí nad Labem - Baník Most-Souš
2:1

Pohár ÚKFS

středa 3.4.2024 - středa, Souš

Baník Most-Souš - Horní Jiřetín
7:0

Krajský přebor

sobota 6.4.2024 - sobota, Oldřichov

Oldřichov - Baník Most-Souš
1:1

Krajský přebor

neděle 14.4.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Tatran Kadaň
1:2

Krajský přebor

sobota 20.4.2024 - sobota, Brná

Brná - Baník Most-Souš
2:4

Pohár FAČR

středa 24.4.2024 - středa, Souš

Baník Most-Souš - Modlany
5:1

Krajský přebor

neděle 28.4.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Vitkorie Ledvice
0:1

Krajský přebor

sobota 4.5.2024 - sobota, Jílové

Jílové - Baník Most-Souš
6:1

Pohár ÚKFS

středa 8.5.2024 - středa, Žatec

Žatec - Baník Most-Souš
3:2sn

Krajský přebor

neděle 12.5.2024 - neděle, Souš

Baník Most-Souš - Žatec
1:3

Krajský přebor

sobota 18.5.2024 - sobota, Černovice

SK Černovice - Baník Most-Souš
1:0

Krajský přebor

sobota 25.5.2024 - sobota, Souš

Baník Most-Souš - TJ Proboštov
10:30

Krajský přebor

sobota 1.6.2024 - sobota, Vilémov

Vilémov - Baník Most-Souš
17:00

Krajský přebor

sobota 8.6.2024 - sobota, Modlany

Modlany - Baník Most-Souš
17:00

Krajský přebor

sobota 15.6.2024 - sobota, FSJM

Baník Most-Souš - Sokol Srbice
10:30

červen 2024

  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle

PM

PM

PM

PM

PM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Stanislav Hofmann

Trenér

Jiří Lovíšek

Trenér

Jarmila Listopadová

Vedoucí mužstva