4. 10. 2023

Brankář Tomáš Behina zajistil gólem remízu béčka v Ledvicích

B-tým
4. 10. 2023

Juniorka v dalším utkání přeboru v Ledvicích vedla, pak prohrávala a v poslední minutě vyrovnal na 2:2 brankář Tomáš Behina.

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Ledvic. Od úvodního hvizdu byli mostečtí aktivnějším mužstvem a vytvářeli si i zajímavé střelecké pozice. V těchto příležitostech se postupně objevili Bohó, Charamza a Hopi. Mostecký Baník se dočkal zasloužené vedoucí branky ve 35. minutě, kdy se po závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval Hopi a z dorážky otevřel skóre tohoto utkání 0:1. Za tohoto stavu se odcházelo i o poločasové přestávce do kabin. Druhý poločas začali domácí daleko aktivněji a v 52. minutě dokázali Ledvice z dorážky vyrovnat na 1:1. Dokonalého otočení skóre utkání se dočkali domácí v 65. minutě, kdy se prosadili z další dorážky po zmatcích mostecké obrany 2:1. Následující minuty přílišné fotbalové krásy nepřinesli a k vidění byl spíše boj o každý míč a metr hřiště. Samotný hektický závěr vyšel skvěle hostujícímu Mostu, když se ve třetí minutě nastavení po rohovém kopu a následném závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval brankář Behina, který vyrovnal na konečných 2:2. O dalším bodu navíc do tabulky tak rozhodli pokutové kopy, ve kterých nakonec byli úspěšnější domácí hráči v poměru 5:4.

Viktoria Ledvice - FK Baník Most-Souš 2:2 (0:1)