Přípravka U8

Brankáři

Matěj Bílek # 
 
Matěj
Bílek
Lukáš Brabec # 
 
Lukáš
Brabec

Obránci

Jiří Aksamit # 
 
Jiří
Aksamit
Maxim Bělohradský # 
 
Maxim
Bělohradský
Šimon Bohata # 
 
Šimon
Bohata
Daniel Dostál # 
 
Daniel
Dostál
Martin Hakl # 
 
Martin
Hakl
Lukáš Hejnal # 
 
Lukáš
Hejnal
Marian Hejný # 
 
Marian
Hejný
Tobiáš Hrdlička # 
 
Tobiáš
Hrdlička
Dominik Lejsek # 
 
Dominik
Lejsek
Jakub Lukeš # 
 
Jakub
Lukeš
Jan Sloup # 
 
Jan
Sloup
David Voříšek # 
 
David
Voříšek

Záložníci

Ondřej Bertel # 
 
Ondřej
Bertel
Petr Božek # 
 
Petr
Božek
Miroslav Doležal # 
 
Miroslav
Doležal
Jakub Erba # 
 
Jakub
Erba
Tomáš Chrastný # 
 
Tomáš
Chrastný
Jakub Kmošťák # 
 
Jakub
Kmošťák
Ondřej Ozaňák # 
 
Ondřej
Ozaňák
Filip Vainert # 
 
Filip
Vainert
Bedřich Zajíc # 
 
Bedřich
Zajíc
David Zika # 
 
David
Zika

Útočníci

Antonio Dei # 
 
Antonio
Dei
Filip Jakubec # 
 
Filip
Jakubec

červen 2024

  • Pondělí
  • Úterý
  • Středa
  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle

PM

PM

PM

PM

PM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Jiří Biely

Trenér

607 800 729 jiripipa@centrum.cz

Martin Veselý

Asistent

Mládež
11. 6. 2024

V pondělí proběhl nábor do družstev mládeže

V pondělí na Stadionu Josefa Masopusta proběhl nábor nových hráčů do mládežnických družstev Baníku.

Mládež
4. 6. 2024

Nábor hráčů mládeže v pondělí 10.6.2024 na stadionu FSJM

V pondělí 10.6.2024 od 16:30 hodin na hlavním stadionu FSJM (u Kauflandu) proběhne nábor kluků a dív...

Mládež
22. 5. 2024

U11 a U9: Turnaje v Chemnitzu a dobrá německá zkušenost

Přípravky U11 a U9 na německém turnaji v Chemnitzu obsadili shodně 11. místo, tedy střed 20-členného...

Mládež
16. 5. 2024

Fotbalový letní kemp na Baníku uzavírá přihlášky

Poslední volná místa zbývají na letním příměstském fotbalovém táboře na Baníku v termínech 22.7. - 2...

Mládež
14. 5. 2024

U14: Postup do semifinále Poháru ÚKFS po vítězství v Ervěnicích 2:0

Žáci U14 dnes zvládli roli favorita a na hřišti v Jirkově porazili domácí SK Ervěnice-Jirkov 2:0.

Mládež
10. 5. 2024

Víkendový program, žáci s Roudnicí, dorosty do Teplic

Vedle A-mužstva a dorostenek narazí na zápas proti FK Teplice i dorostenci, žáci hrají doma proti SK...

Mládež
7. 5. 2024

Dorostenky zahájí ve středu na Souši derby týden proti FK Teplice

Celkem 4 zápasy odehrajeme tento týden proti klubu FK Teplice, derby týden zahájí ve středu dorosten...

Mládež
30. 4. 2024

Memoriál Josefa Šurala vyhrál ve středu na Souši Pražský výběr

Ve sváteční středu 1.5.2024 proběhl v areálu na Souši semifinálový turnaj krajských mladších doroste...

Mládež
30. 4. 2024

U14: První jarní porážka přišla od favorizované Dukly Praha

Žákovské výběry U15 a U14 se o víkendu utkaly dvakrát s lídrem tabulky žákovské divize, starší U15 p...

Mládež
16. 4. 2024

U17: Překvapivá remíza na Dukle Praha 1:1

Dorostenci U17 přivezli v sobotu překvapivý výsledek z Prahy, když obrali o body lídra tabulky Duklu...

Mládež
16. 4. 2024

U15: Jasné vítězství s Viktorií Žižkov na Albrechtické

Vydařené zápasy o čelo tabulky žákovské divize mají za sebou žáci U15 a U14, v sobotu oba celky doká...

Mládež
5. 4. 2024

Dorosteci hrají s VOŠ Roudnice, žáci jedou na Aritmu

O nadcházejícím víkendu se v domácím prostředí na Souši představí mostečtí dorostenci v zápasech pro...

Zobrazit více