sobota, Neštěmice

3. září 2022

0:4
B-tým 2023

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Neštěmic. Úvod utkání se nesl ve znamení vzájemného oťukávání. Přesto se v první obrovské šanci již ocitl v 6. minutě Kavický, následnému zakončení ovšem chyběla větší razance. Postupem času byli mostečtí aktivnějším mužstvem, kdy si začali vytvářet i další brankové příležitosti. V 11. minutě se už mostečtí hráči dokázali gólově prosadit, když se po zpětné přihrávce Cicka prosadil střelou k tyči Popelka 0:1. V závěru prvního poločasu si domácí se snahou o vyrovnání vytvořili územní převahu. Největší šanci si neštěmičtí hráči vytvořili ve 38. minutě, kdy po centru zleva hlavičkoval v bezprostřední blízkosti jeden z domácích hráčů, ovšem mostecký brankář Pecháč byl pozorný a tuto šanci dokázal zlikvidovat. Mostečtí dokázali odpovědět na tuto šanci nejlépe možným způsobem, když se ve 41. minutě přízemní ranou k tyči ze střední vzdálenosti prosadil poprvé v utkání Skurovec 0:2. Tímto stavem skončil i první poločas. V úvodu druhého poločasu začali domácí aktivně, ale mostecká obrana byla pozorná a domácí do větší příležitosti nepustila. V 52. minutě se podařil mosteckým hráčům rychlý protiútok a po průniku Jurkoviče a následné přihrávce se prosadil střelou do prázdné branky Skurovec 0:3. Další branku dokázali hosté z Mostu přidat v 78. minutě, když se po individuální akci prosadil Skurovec 0:4, který tímto završil čistý hattrick v utkání. Domácí se do větší příležitosti dostali až v úplném závěru utkání, ale brankář Pecháč výborným zákrokem udržel čisté konto a svůj tým dokonale podržel. Po závěrečném hvizdu si vítězství v poměru 0:4 odvážejí hráči mosteckého Baníku.