sobota, Souš

8. října 2022

2:0
B-tým 2023

Další utkání krajského přeboru dospělých odehrálo B mužstvo FK Baník Most-Souš na domácím hřišti v sobotu 9.10.2022 s mužstvem FK Ústí nad Labem/ Domoušice. V úvodu utkání začali domácí hráči z Mostu aktivně, bobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. První branky se přítomní diváci dočkali ve 13. minutě, to se po rohovém kopu domácího Hlaváčka prosadil pěknou hlavičkou k tyči Nepraš 1:0. V následujících minutách i hosté zvýšili svoji aktivitu a začali si vytvářet zajímavé situace před mosteckou brankou, ale obrana v čele s brankářem Hnízdilem pracovala bezchybně. První poločas tak skončil za těsného vedení domácího Baníku 1:0. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří si vytvořili menší územní převahu. Nadšeně hrající baníkovci se dočkali navýšení svého vedení v 61. minutě, kdy byl průnik aktivního Jurkoviče zastaven uvnitř pokutového území až nedovoleným zákrokem. Následnou penaltu bezpečně proměnil Bohó 2:0. Závěr utkání již zcela ovládli domácí hráči a jen špatným řešením ve finální části nedokázali přidat další branky.