21. ledna 2023

1:1
B-tým 2023
FK Teplice

V dalším přípravném utkání se B mužstvo dospělých FK Baník Most-Souš střetlo v domácím prostředí v regionálním derby s mužstvem FK Teplice U19. Od úvodního hvizdu bylo k vidění zajímavé utkání, kdy se hra rychle přesouvala na obě strany hřiště. Postupem času mostečtí hráči dobrým pohybem a napadáním nutili hostující hráče k chybám v rozehrávce. První branky se přítomní diváci dočkali ve 24. minutě, kdy se prosadili hráči domácího Baníku zásluhou Schöna 1:0. Až v závěru prvního poločasu dokázali zvýšit aktivitu hráči hostujících Teplic. Svoji největší příležitost prvního poločasu ke skórování si hostující hráči dokázali vypracovat ve 35. minutě, domácí brankář Patka svým výborným zákrokem dokázal svůj tým podržet. První poločas tak skončil za těsného vedení domácích 1:0. Druhý poločas začal větší aktivitou hostující Teplic, kteří zatlačili domácí na svoji polovinu. Tento tlak dokázali hosté využít v 64. minutě, kdy se prosadili z následné dorážky pod břevno domácí branky 1:1. V závěru utkání se zajímavé akce střídali před oběma brankami a obě mužstva se snažila strhnou vítězství na svoji stranu, ale i přes nadějné akce obou mužstev se konečné skóre tohoto utkání již nezměnilo a utkání skončilo smírnou remízou 1:1.