21. května 2023

6:0
B-tým 2023
FK Lovosice

V neděli 21.5.2023 sehrálo B mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem ASK Lovosice. Lepší úvod utkání si mostečtí nemohli ani přát, když ve 3. minutě po brankách Charamzy a Petra Hlaváčka vedli domácí 2:0. I v dalších minutách domácí doslova dominovali a vytvářeli si jednu střeleckou příležitost za druhou. Hosté ve své jediné větší příležitosti v prvním poločase nastřelili s přispěním Nguyena spojnici domácí branky. Ve 26. minutě po pěkné kolmici Kavického zvýšil vedení Mostu Petr Hlaváček již na 3:0. Střelecký účet prvního poločasu uzavřel po pěkné akci Kavický 4:0. Mostečtí si i ve druhém poločase vytvořili trvalý tlak. Tuto aktivitu dokázali mostečtí hráči korunovat další brankou v 50. minutě, kdy Kim využil chybu v rozehrávce hostujícího mužstva 5:0. Na 6:0 zvyšoval v 57. minutě po přihrávce Kima hlavou Charamza. Domácí hráči i nadále vrhali všechny síly do útoku a jen špatným řešením ve finální části nedokázali v závěru utkání přidat další branky. Utkání i tak skočilo vysokým vítězstvím domácího favorita v poměru 6:0.