sobota, Proboštov

28. října 2023

2:1
B-tým 2024

V sobotu 28.10.2023 zajíždělo mostecké B mužstvo v rámci dalšího kola krajského přeboru do Proboštova. Utkání se odehrálo na velmi těžkém terénu, kde v utkání bylo k vidění spousty osobních soubojů. Mostečtí v úvodu utkání byly aktivnějším mužstvem, ale jejich akce končili většinou mimo brankovou konstrukci domácí branky. Jak dát branku ukázali domácí hostujícímu Baníku ve 36. minutě, kdy po rozehraném rohovém kopu se dokázali domácí hráči hlavou prosadit 1:0. O dvě minuty později po chybě mosteckých v rozehrávce a rychlém brejku vedli ndomácí hráči již 2:0. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal tlakem mosteckého Baníku a v 54. minutě se v obrovské šanci objevil Hopi, jehož zakončení skončilo jen na domácím brankáři. Domácí hrozili z rychlých protiútoku a ve dvou případech se musel vyznamenat mostecký brankář Behina. Snížení se mostečtí dočkali v 75. minutě, když střelu Havlíčka tečoval jeden z domácích hráčů do protipohybu svého brankáře 2:1. I přes závěrečný nápor a tlak na kyžené vyrovnání již mostečtí nedosáhli a tak po závěrečném hvizdu odjíždějí z těsnou porážkou v poměru 2:1.