neděle, Souš

5. listopadu 2023

4:0
B-tým 2024

V dalším mistrovském utkání se B mužstvo utkalo v domácím prostředí s mužstvem SK STAP TRATEC Vilémov. Utkání začalo náporem domácího Mostu, kteří zatlačili hosty na svoji polovinu. První branky se domácí dočkali již ve 4. minutě, kdy se po přihrávce Skurovce prosadil právní brankou v utkání Hopi 1:0. V 21. minutě zvýšili domácí své vedení již na 2:0, kdy po další přihrávce Skurovce se prosadil Rjaska. Hosté následně hru vyrovnali začali více ohrožovat branku domácích. Brankář Patka ale pracoval bezchybně a se všemi pokusy hostí si v první poločase dokázal poradit. Ve 31. minutě přidali domácí po pěkné akci třetí branku, kdy se prosadil z následné dorážky Hopi 3:0. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začali hosté větší aktivitou. Všechny pokusy hostujícího Vilémova končili buď u skvěle chytajícího brankáře Patky a nebo mimo branku domácího Mostu. Jak dát branku ukázali produktivní mostečtí hráči soupeři v 62. minutě, kdy završil hattrick v utkání Hopi 4:0. V samotném závěru si hosté dokázali vypracovat ještě dvě obrovské příležitosti, kdy v obou příležitostech nastřeli pouze tyč domácí branky. Domácí si tak připisují cenné vítězství v poměru 4:0.