neděle, Souš

12. listopadu 2023

0:0
B-tým 2024

V neděli 12.11.2023 přivítalo B mužstvo v posledním domácím utkání podzimní části krajského přeboru na svém hřišti tým SK Baník Modlany. V úvodu utkání bylo k vidění spousty nepřesností u obou mužstev. Hra se přelévala rychle od vápna k vápnu, ale ani jedno z mužstev si větší příležitost v úvodu utkání vypracovat nedokázalo. Až postupem času začali být domácí mladící aktivnějším mužstvem a vytvořili si mírnou územní převahu. V první obrovské příležitosti se ve 20. minutě po pěkné přihrávce Kavického objevil Martin Hlaváček, který bohužel pro domácí nedokázal propálit hradbu hostujících těl před brankou. Na další větší příležitost čekali diváci do 40. minuty, kdy se po individuální akci objevil až před brankářem Hopi, který následně nechal vyniknout hostujícího brankáře. První poločas tak skončil bez branek 0:0. Ani druhý poločas se obraz hry nezměnil a mostečtí doslova dobývali branku Modlan. Hosté dobře zahušťovali střed hřiště před svojí brankou a i přes náznaky šancí mosteckého Hopiho a Dražila moc domácí do zakončení nepouštěli. Hosté si svoji největší šanci dokázali vypracovat v 54. minutě, kdy ohrozili branku domácích z dobře kopnutého přímého kopu, ale brankář Patka i s pomocí břevna dokázal tuto ránu zneškodnit. Samotné utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0 a v následujícím penaltovém rozstřelu byli úspěšnější mostečtí, kteří si připisují bod navíc do tabulky.