sobota, Brná

20. dubna 2024

2:4
B-tým 2024

V sobotu 20.4. bylo na programu sedmé jarní kolo Krajského přeboru dospělých. Mostecké B mužstvo zajíždělo do Brné, kde se utkali s domácím mužstvem SK Brná. Úvod utkání vyšel skvěle domácímu mužstvu, který již ve 12. minutě otevřel skóre tohoto utkání po chybě v rozehrávce mosteckých hráčů 1:0. O minutu později domácí po rychlém protiútoku zvýšili již na rozdíl dvou branek na 2:0. Domácí i nadále pokračovali v aktivní hře a mostecké obraně zle zatápěli. I přes další příležitosti i díky dobrému výkonu brankáře mosteckého Baníku Kosinského, se přítomní diváci již další branky v prvním poločase nedočkali.

Do druhého poločasu vstoupili mostečtí hráči na hřiště s daleko větší aktivitou a častěji se dostávali před branku domácích a do zakončení. Snížení se mostečtí dočkali v 74. minutě, kdy se po závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval Smitka a snížil na rozdíl jediné branky 1:2. Tato branka odstartovala neskutečnou tříminutovku mosteckého mužstva, které o dvě minuty později vyrovnalo po průniku Kučerky a zakončení Hopiho na 2:2. Dokonalý obrat obstaral opět Enish Hopi a v 77. minutě po individuální akci poslal mostecké mužstvo do vedení 2:3. Domácí ve snaze o vyrovnání vrhli v úplném závěru všechny síly do útoku a ve druhé nastavené minutě po individuální akci do otevřené obrany domácích pečetil vítězství mosteckého mužstva Kavický brankou na 2:4.