24. 1. 2024

B-mužstvo zatím dvakrát vítězně, v sobotu výhra v Roudnici 2:1

B-tým
24. 1. 2024

B-Mužstvo vstoupilo do zimní přípravy na vítězné vlně, po úvodní výhře na FK Ústí nad Labem B, vyhrálo v sobotu i v Roudnici.

V sobotu 20.1.2024 zajíždělo v rámci dalšího přípravného utkání na jarní část sezóny B mužstvo dospělých do Roudnice nad Labem. Úvod utkání vyšel skvěle domácímu mužstvu, kdy ještě zkoprnělou obranu hostujícího Mostu zaskočili velkou aktivitou. První obrovskou příležitost si domácí vytvořili již ve 2. minutě, kdy útok domácích zastavili mostečtí až na hraně faulu uvnitř pokutového území. O minutu později se už domácí dokázali brankově prosadit po rychlé akci po pravé straně hřiště a krásné křižné střele k tyči 1:0. Mostečtí se probudili ze zimního spánku zhruba po čtvrt hodině hry, kdy začali mít více ze hry a vytvářeli si i zajímavé příležitosti. Šance Kavického, Cicka, Bubna a Nguyena ještě brankou neskončily. Vyrovnání se mostečtí mladíci dočkali ve 27. minutě, kdy se prosadil Kavický po přihrávce Hadince 1:1. Tímto stavem skončil i první poločas.

Druhý poločas začal opět lépe pro domácí a v 55. minutě se vyznamenal mostecký brankář Kosinský proti příležitosti domácích hráčů. O dvě minuty později odpověděl nádhernou ranou do horního rohu domácí branky mostecký Cicko 1:2. I v následujících minutách byli mostečtí aktivnějším mužstvem, ale v závěrečné fázi chyběla mosteckým větší kvalita a přesnost v zakončení. Když se neujala ani poslední šance domácíh na druhé straně hřiště, skončilo samotné utkání hubeným vítězsvím mosteckého Baníku v poměru 1:2.

SK Roudnice - FK Baník Most-Souš B 1:2 (1:1)
Branky Mostu: 27. Kavický, 57. Cicko

Sestava Mostu: Kosinský – Kovář, Nguyen, Tajmr (45 Nepraš), Bíma (45´Holý) – Keldrych (65´Tajmr), Hadinec (45´Lipták), Sedlák, Cicko, Buben - Kavický