A-tým
3. 6. 2024

AM: Poslední zápas sezóny odehrajeme v pátek v 18:00 vs. FK Ústí nad Labem

A-tým
3. 6. 2024

AM: Poslední zápas sezóny odehrajeme v pátek v 18:00 vs. FK Ústí nad Labem

Závěr sezóny odehraje Baník na svém stadionu v pátek od 18:00 hodin proti FK Viagem Ústí nad Labem.

Druhá sezóna v ČFL a celý soutěžní ročník 2023/24 se pomalu blíží ke svému závěru. Baník odehraje své poslední utkání, a to prestižní regionální derby s FK Ústí nad Labem, již v pátek od 18:00 hodin na stadionu FSJM. Chceme vyzkoušet páteční termín, který se v posledním období v obdobných soutěžích docela prosazuje.

Ačkoliv již nemůžeme skončit hůře než na šestém místě tabulky, Most aktuálně bojuje s negativní sérií výsledků a úspěšnou sezónu zakončí zřejmě v rozpacích. Ve spojení s obtížnějším rozlosováním, kdy na konci sezóny hrajeme spíše s týmy z čela tabulky nebo naopak s týmy v přímém sestupovém ohrožení jsme ztratili vítěznou vlnu a v posledních zápasech se spíše trápíme. Podzimní průběžné třetí místo jsme na jaře nedokázali adekvátně zhodnotit a spíše ztrácíme.

Fanoušci a veřejnost mají vstupné na poslední utkání zdarma, permanentkáři obdrží na vstupu stravenku na občerstvení. Nedávné domácí utkání proti Přepeřům bylo ovlivněno hokejovým mistrovstvím světa a semifinálovým zápasem českých hokejistů, který přímo časově konkuroval našemu zápasu. Tentokrát proti FK Ústí nad Labem se v pátek očekává zvýšená návštěva a souboj dvou regionálních klubů, které se po dobu celé sezóny tabulkově předháněly. Po podzimu skončil Most o jednu příčku nad ambiciózním klubem z krajského města. Podzimní vzájemné utkání skončilo remízou 0:0.

FK Ústí má na jaře rovněž střídavé úspěchy, naposled porazilo doma Živanice 3:0, předtím však prohrálo v Pardubících B 0:1. Po klíčovém zápase jara, kdy FK Ústí nad Labem prohrálo doma s Velvary byl odvolán někdejší mostecký trenér Daniel Sochor. Na lavičce soupeře tak aktuálně působí Jozef Šišjak, který má s týmem dokončit současný ročník.

FK Baník Most-Souš - FK Viagem Ústí nad Labem
pátek 7.6.2024, výkop v 18:00, stadion FSJMčtěte také

novinky