30. 8. 2024

A-mužstvo zakonční anglický týden doma proti Pardubicím B

30. 8. 2024

A-mužstvo zakonční anglický týden doma proti Pardubicím B

Pátý zápas ve dvou týdnech odehraje A-mužstvo, v sobotu se na domácím stadionu utká s rezervou FKPardubic.

Šance na vylepšení obrazu posledních dnů se naskýtá v sobotním domácím zápase. Baník si připsal dvě porážky v posledních dvou zápasech a na závěr náročného pogramu konce srpna potřebuje naplno bodovat. Trenér Stanislav Hofmann má k dispozici takřka kompletní hráčský kádr, po delším zranění se pomalu zapojuje s týmem i Honza Štefko.

Středeční domácí utkání proti Liberci B nevyšlo, když Baník zaspal úvodní poločas, kde nabral dvoubrankové manko, podobně jako v předchozím domácím zápase s Hradcem B. Oba zápasy se malém podařilo dotáhnout, neboť i naposled proti Liberci měl Baník dostatek příležitostí na zvrat ve skóre. S Hradcem se zápas podařilo dotáhnout alespoň do remízového konce, s Libercem už bohužel ne.

FK Pardubice B získal v sezóně zatím pouze dva body za remízu proti Mladé Boleslavi 3:3 a FK Viagem Ústí nad Labem 2:2. Zápas druhého kola proti SK Zápy byl nedohrán pro silný déšť. Naposledy ve středu Pardubičtí podlehli na hřišti v Ústí nad Orlicí těsně 0:1, když branku obdrželi v poslední minutě zápasu. Tři branky za tým soupeře zatím nastřílel David Pandula, který je tak nejlepším střecem týmu.

V minulé sezóně jsme proti Pardubicím odehráli dvě remízová uktání, nejprve v prvním podzimním kole v Mostě 1:1 a následně v prvním jarním kole v Pardubících 2:2. V minulé sezóně nás A-mužstvo Pardubic vyřadilo i z pohárové soutěže MOL Cup.

FK Baník Most-Souš - FK Pardubice B
sobota 31.8.2024, výkop v 15:00 na stadionu FSJM
Vstupenky v ceně 70 Kč, při online nákupu za 55 Kč.
Možnost zakupení permanentky s věcným dárkem za celkovou cenu 500 Kč.

naši partneři

partneři