30. 8. 2022

Dětský den a Retro zápas proti FK Teplice opět na FSJM, v úterý od 18:00 hodin

30. 8. 2022

Dětský den a Retro zápas proti FK Teplice opět na FSJM, v úterý od 18:00 hodin

Se začátkem školního roku se na stadionu Josefa Masopusta opět zopakuje vydařený Retro zápas ligových sestav klubů FK Baník Most a FK Teplice. Hrát se bude v úterý od 18:00 hodin na mosteckém stadionu. Dětské odpoledne započne již v 15:00 množstvím atrakcí na ploše stadionu.

Všichni fanoušci i hráči mosteckého klubu jsou po roce opět zváni na fotbalový festival. V úterý 6.9.2022 odpoledne od 15:00 hodin proběhne nejprve dětský sportovní den, který se bude odvíjet na ploše slavného stadionu. Od 18:00 bude zahájen zápas hvězd klubů FK Baník Most a FK Teplice. Pro zápas legend se do Mostu podařilo dostat opravdu velká jména mosteckého i českého fotbalu. Za Most nastoupí takřka kompletní ligová sestava tažená Horstem Sieglem, Jiřím Novotným nebo Václavem Štípkem. Teplice rovněž nešetřili na kalibru a do své sestavy nasadí také reprezentanty Pavla Verbíře, Štepána Vachouška nebo Martina Fenina. Kompletní sestavy můžete dočíst níže v článku.

Speciální úterní program bude zahájen už v 15:00 hodin. Kdokoliv se bude moci zastavit a projít se po ploše stadionu Josefa Masopusta, který po roce opět zavzpomíná na slavné ligové období. Od 18:00 hodin bude zahájena odveta loňského retro zápasu, který skončil remízou 4:4, a Most brankou Martina Bočka srovnával až v delším nastavení těsně před setměním.

Program dětského a sportovního dne - úterý 6.9.2022

- od 15:00 hodin volný vstup do areálu a na plochu stadionu
- dětské atrakce: zorbing, souboj gladiátorů, střelba na terč a skákací hrady
- dovednostní soutěže, ukázka a zkouška fotbalových tréninků