Mládež

Mládež
6. 8. 2024

AC Sparta Praha vs. RB Leipzig na stadionu Baníku

Utkání mladších dorostenců U16 ve středu 7.8.2024 od 17:00 hodin na stadionu v Mostě.

Mezinárodní přípravné utkání mladších dorostenců mezi Spartou Praha a RB Leipzig proběhne ve středu na stadionu Josefa Masopusta. Výkop zápasu je v 17:00 hodin. Vstupné zdarma.

Mostecká fotbalová a sportovní veřejnost má ideální příležitost sledovat v Mostě na živo vycházející hvězdy evropského fotbalu. Přátelské utkání mezi Spartou Praha a RB Leipzig by mělo nabídnou atraktivní moderní fotbal a přehlídku mladých talentovaných hráčů.

Sparta Praha o minulém víkendu zvítězila v turnaji NextGen Cup za účasti Austrie Wien, West Ham United, Legie Varšava, Slavie Praha a dánského Odense. Trenérem Sparty U16 je Martin Kumšta.

RB Leipzig pokračuje v letní přípravě k zahájení německé Regionalligy U16 na konci srpna proti Dynamu Dresden, na které narazí v prvním kole soutěže. Trenérem týmu 36-letý Alexandr Portleroy.

naši partneři

partneři