18. 7. 2024

AM: S Viktorií Plzeň B opět remíza 1:1

A-tým
18. 7. 2024

A-mužstvo ve druhém zápase letní přípravy opět remizovalo 1:1, tentokrát s rezervou Viktorie Plzeň.

Solidní herní výkon znamenal, že Most byl během zápasu blíže k vítězství, ale ani přes výraznou převahu ve druhém poločase nedokázal zápas otočit a dotáhnout k vítěznému konci, soupeři se tak, stejně jako v sobotu, rozešli s remízou 1:1.

Další utkání letní přípravy s vyspělým protivníkem odhalilo současné možnosti A-mužstva Baníku a předvedlo silný výkon s množstvím pozitivních prvků. Bohužel Most těsně před přestávkou inkasoval z hodně nešťastné situace. Ve druhém poločase jsme museli dotahovat, i přes brzké vyrovnávní na 1:1 v 57. minutě z kopačky Jindry Novotného jsme další branku nepřidali, ačkoliv příležitosti rozhodně byly.

Baník odehraje další utkání v sobotu, 20.7.2024, od 17:00 hodin v Dobrovízi u Prahy proti celku FK Příbram. Poprvé doma se ukáže za týden v sobotu 27.7. od 10:00 proti Sokolovu na stadionu FSJM.

FK Baník Most-Souš - FC Viktoria Plzeň B 1:1 (0:1)
Branky: 57. Novotný - 43. PLZ
Sestava Mostu: Kolodziej - Petržílka, Novák, Foungala, Damašek - Novický, Radba, Petr - Procházka, Marhoul, Rjaska