29. 5. 2024

AM: V Zápech již v pátek od 18:00 hodin

29. 5. 2024

AM: V Zápech již v pátek od 18:00 hodin

A-mužstvo odehraje své nejbližší utkání již tento pátek v Zápech. Kluby se dohodly na změně původně nedělního termínu s ohledem na extrémní předpověd počasí.

Předposlední kolo současné sezóny odehrajeme v Zápech již tento pátek od 18:00 hodin. Došlo tak k dohodě klubů s ohledem na velmi nepříznivou předpověd počasí, která hrozí velkými dešti a zejména velkým množstvím srážek, které mohou travnatou plochu v Zápech učinit nezpůsobilou. Oba kluby také vycházely ze společmé shody, že případně odkládat utkání a prodlužovat tak sezónu není zájmem ani jedné strany.

SK Zápy - FK Baník Most-Souš
pátek 31.5.2024, výkop v 18:00 v Zápech

Most tak odehraje obě poslední utkání letošní sezóny v pátek, poslední zápas sezóny proti Fk Ústí nad Labem míří rovněž na páteční termín, od 18:00 hodin na FSJM.