3. 7. 2024

AM: Z FK Teplice přichází ofenzivní záložník Dominik Procházka

3. 7. 2024

AM: Z FK Teplice přichází ofenzivní záložník Dominik Procházka

Hlásíme další posilu! Do Mostu přichází talentovaný 22-letý záložník Dominik Procházka, který s Baníkem podepsal 3-letou smlouvu.

Na pondělním startu letní přípravy budeme moci v kádru A-mužstva přivítat posilu záložní řady, směrem z FK Teplice k nám přichází Dominik Procházka, který si po skonečení smlouvy v Teplicích vybral spolupráci právě s Baníkem Most-Souš.

Dominik Procházka je odchovancem českolipského fotbalu, prošel mládeží Slovanu Liberec a FK Teplice. Za Teplice naskočil do 4 utkání nejvyšší české soutěže Fortuna Ligy a odehrál 79 zápasů ČFL za teplickou rezervu. V teplické juniorce působil již v dorosteneckém věku a v FK Teplice patřil do širšího kádru A-mužstva.

Sportovní manažer Petr Glaser si příchodu mladé posily nesmírně cení, neboť Baník dokázal přilákat hráče i přes další nabídky z jiných ambiciózních severočeských klubů včetně FK Viagemu Ústí nad Labem nebo Slovanu Velvary. "Líbí se mi jeho obrovský potenciál i zájem o další vývoj kariéry, cítíme že by mohl růst společně s naším klubem," uvedl k příchodu hráče Petr Glaser.

Dominik Procházka k volbě Baníku Most-Souš uvedl především odkaz na bohatou a úspěšnou historii klubu a velmi dobré tréninkové zázemí. Možnost hrát pravidelně za A-mužstvo může být dalším posunem v jeho kariéře. "Jsem moc rád, že v Teplicích se v minulé sezóně podařilo splnit cíle jak A-mužstva, tak B-mužstva, cítil jsem však potřebu posunout se někam dál," uvedl v prvním vyjádření na našem stadionu.

Hráč, který je známý hrou v černých sportovních brýlích očekává pondělní zahájení přípravy a vyhlíží i první letní přípravné utkání. V Mostě by chtěl naplňovat své vysoké sportovní ambice a věří, že zvolil ten správný klub.

Domink Procházka
25.1.2002