B-tým
20. 4. 2022

B-Mužstvo hraje dnes čtvrtfinále Poháru ÚKFS v Žatci

B-tým
20. 4. 2022

B-Mužstvo hraje dnes čtvrtfinále Poháru ÚKFS v Žatci

Stejní soupeři z posledního víkendu se utkají dnes znovu. Mostecké béčko nastoupí v Žatci ke čtvrtfinále Poháru ÚKFS. Hraje se od 17:00 hodin.

Soutěž krajského poháru se vrací po podzimních úvodních kolech opět do centra pozornosti. V polovině září jsme vyřadili Proboštov 2:0 a po celých 7 měsících čekání pokračujeme v jarním čtvrtfinále. B-mužstvo je jasný favorit soutěže, v pavouku již nezůstal žádný tým, se kterým by si svěřenci Stanislava Hofmanna a Jiřího Lovíška neuměli poradit. Strašákem je snad pouze Spartak Perštejn, který naposled uštědřil naší juniorce čtyřgólový výprask. To ale nepředbíhejme, Žatec v září vyřadil SK Ervěnice-Jirkov po jasném výsledku 10:2, čímž potvrdil že se jedná o turnajové mužstvo. Jelikož se oba týmy Žatec i Most v letošní sezóně rozešli dvakrát smírně 1:1, očekává se na novém stadionu v Žatci opět úporná bitva, která se zřejmě protáhne do pozdních večerních hodin. Oba celky trénovali především penalty.

Most i vzhledem ke zraněním z poslední doby a náročnému programu A-mužstva úporně tají sestavu a při večerním tréninku ani rozdělení rozlišováků nenapovědělo nic směrem k sestavě středečního čtvrtfinále. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že sestavu nevědí ani samotní trenéři. Jisté však je, že nastoupí Vladimír Wagner, 37-letý matador a nejzkušenější hráč Baníku nastřádal od Vánoc již 750 minut, stále však čeká na první branku. Podle aktuální formy lze však očekávat, že první jarní gól je doslova na spadnutí.


čtěte také

novinky