25. 4. 2023

B-Mužstvo porazilo Sokol Srbice a je třetí.

B-tým
25. 4. 2023

Souboj druhého se třetím vyzněl lépe pro domácí tým, Béčko na jaře připsalo čtvrté vítězství a v neděli porazilo silný Sokol Srbice s dvěma ex-ligovými hráči Martykánem a Pimparou.

V dalším mistrovském utkání jarní části krajského přeboru se střetli v neděli 23.4.2023 domácí B mužstvo FK Baník Most-Souš s hostujícím mužstvem TJ Sokol Srbice. Od úvodního hvizdu bylo k vidění zajímavé utkání, kdy se zajímavé akce střídali před oběma brankami. Obě mužstva potvrzovala svoji kvalitu a postavení v tabulce. I přes zajímavé situace obou mužstev se první branky v utkání přítomní diváci dočkali až v poslední minutě prvního poločasu. To se dokázal prosadit mostecký Kim z pokutového kopu po předchozím faulu uvnitř pokutového území na Radbu 1:0. Druhý poločas začal skvělé pro mostecké mladíky, když v 54. minutě vybojoval Kim v rohu hřiště míč a následnou přihrávkou vybídl ke skórování Charamzu 2:0. Hosté se zpět do utkání dostali v 60. minutě, když nedůraz domácí obrany využil kanonýr mužstva Srbic Egrt 2:1. Po této brance si hráči Srbic vytvořili menší územní převahu. Domácí zase hrozili z rychlých protiútoku a v 82. minutě po jednom takovém postupoval sám na branku Charamza, následnou kličku ovšem zastavil brankář hostí. V závěru utkání i přes sérii standardních situací hostujícího mužstva si své vítězství dokázali mostečtí uhájit a tím i domácí nedobytnou tvrz v jarní části.

FK Baník Most-Souš - TJ Sokol Srbice 2:1 (1:0)
Branky: 45. Kim, 54. Charamza - 60. Egrt

Sestava Mostu: Patka - Tajmr, Nguyen, Popelka, Cerman (45. Charamza), M. Hlaváček, Kim Minseo (80. Smitka), Kavický (45. Jansa), Cicko, Radba (54. Petržílka), Schön (63. P. Hlaváček)