B-tým
23. 4. 2022

B-Mužstvo postoupilo do semifinále Poháru ÚKFS

B-tým
23. 4. 2022

B-Mužstvo postoupilo do semifinále Poháru ÚKFS

Třetí penaltový rozstřel v sezóně proti Žatci rozhodl o postupu Mostu do semifinále Poháru ÚKFS.

Typická nezáživná čtvrtfinálová pohárová bitva, dodoržení taktických plánů obou trenérů a jejich aplikace do dokonalosti. Opatrný fotbal a čekárna na jediný rozhodující moment, takové bylo středeční utkání čtvrtfinále Poháru ÚKFS. Jediný moment, který probudil klimbající diváky byl samostatný únik Jurkoviče ve 23. minutě, který však trochu nesportovně z prázdné branky vykopl obránce domácích a gólový moment tak notně pokazil.

Utkání oba celky dovedly do penalt, neboť skončilo zaslouženou remízou 0:0 a o postupujícím do semifinále tak musely rozhodnout pokutové kopy ve kterých byli stejně jako v pátek úspěšnější mostečtí hráči v poměru 4:5.

V semifinále Poháru ÚKFS tak můžeme narazit na někoho z trojice dalších postupujících, a to Vilémov, Litoměřicko nebo Perštejn. Něco mi říká, že nalosovat k sobě do dvojice Vilémov a Perštejn (160 km) by byla čirá zlomyslnost, ale nepředbíhejme.

FK Slavoj Žatec - FK Baník Most-Souš 0:0
Sestava Mostu: Hnízdil – Popelka, Bouček (45´Čepek), Prokop, Radoš – Kurcin, Jurkovič (45´Kavický), Diarra, Vlach, Gabko - Koudelka


čtěte také

novinky