3. 4. 2023

B-Mužstvo remizovalo s lídrem tabulky Brnou

B-tým
3. 4. 2023

Netradičně na umělé trávě v Ústí nad Labem se utkala naše Juniorka se čtyřmi dorostencemi v sestavě s lídrem tabulky Krajského přeboru SK Brnou. Zápas skončil remízou 1:1.

V dalším mistrovském utkáni krajského přeboru se střetli v neděli 2.4.2023 domácí mužstvo SK Brná s hostujícím mužstvem FK Baník Most-Souš B. Od úvodního hvizdu bylo k vidění kvalitní utkání, kdy se zajímavé akce střídali před oběma brankami. Hosté častěji kombinovali před brankou domácích, ovšem bez větší příležitosti. Na druhé straně domácí si vypracovali dvě slibné střelecké příležitosti, při kterých se vyznamenal výborným zákrokem brankář mosteckého Baníku Patka. První poločas tak skončil bez branek 0:0. Druhý poločas začal skvěle pro domácí, který dostal možnost zahrávat pokutový kop v 54. minutě po ruce Nguyena v pokutovém území. Následnou penaltu proměnil domácí Králík 1:0. Po této obdržené brance zvýšili aktivitu mladíci z Mostu, kteří zatlačili domácí na svoji polovinu. Mosteckým hráčům se podařilo vyrovnat v 68. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Dražil, který střelou na zadní tyč srovnal na 1:1. Do vedení se mohli mostečtí dostat v 83. minutě, kdy v obrovské příležitosti přestřeli branku z dorážky Dražil. Samotné utkání skončilo smírnou remízou 1:1 a v následném penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí hráči, kteří si připisují bod navíc do tabulky.

SK Brná - FK Baník Most-Souš 1:1 (0:0)
Branka Mostu: 68. Dražil
Sestava Mostu: Patka – Popelka, Nguyen, Tajmr, Cicko – Hlaváček M., Radba (46´Kim), Jansa, Kavický, Schön (71´Smetánka) – Charamza (60´Dražil)