B-tým

B-tým
13. 10. 2024

B-mužstvo Mostu překvapilo výhrou v Černovicích

Mostecká Juniorka o víkendu připsala čtvrté vítězství z posledních pěti zápasů a vytáhla se do horní poloviny tabulky Krajského přeboru.

Dvě branky Petra Kavického v prvním poločase přinesly B-mužstvu Baníku cenné tři body ze hřiště ambiciózních Černovic, kterým ještě před víkendem patřilo třetí místo tabulky. Most vyhrál poblíž Chomutova 2:1 a posunul se na sedmé místo tabulky. V posledních třech zápasech navíc Junioři navázali vítěznou šňůru, kterou mohou protáhnout v dalším domácím zápase, kdy příští neděli na Souši přivítají Baník Modlany.

Dva poslední zápasy béčka přinesly shodné těsné výhry 2:1 a probuzení střelce Petra Kavického. Před týdnem připsal jednu branku proti Ledvicím, v sobotu v Černovicích další dvě a s celkovými 7 brankami mu patří druhé místo tabulky střelců. Domácí ve druhém poločase zvládli pouze korigovat konečný výsledek. V Černovickém dresu se ukázali někdejší exmostečtí hráči jako například Jan Nejedlý, Lukáš Vlach nebo Pavel Schöpp.

SK Černovice - FK Baník Most - Souš B 1:2 (0:2)
Branky:
66. Vlach - 8. a 37. Kavický
Sestava Mostu: Patka - Kovář, Smitka, Nguyen, Hadinec, Buben, Sedlák, Kozikowski (74. Havlíček), Skurovec, Kučerka (86. Cicko), Kavický (74. Hadinec)

Sestava Černovic: Nejedlý - Liška, Dráb, Pavlica (39. Schöpp), Špicar, Sanko, Vlach, Jelínek, Valach (68. Ignjatovič), Gedeon, Thomas

naši partneři

partneři