B-tým
24. 11. 2023

B-mužstvo otočilo zápas v Srbicích a zvítězilo 4:2

B-tým

B-mužstvo po sérii tří výher na závěr podzimu přezimuje na skvělém čtvrtém místě přeboru. Pelotonu o 10 bodů odskočila opět SK Brná.

V sobotu 18.11.2023 zajíždělo v rámci posledního kola podzimní části krajského přeboru B mužstvo dospělých do Srbic. Vstup do utkání vyšel domácím, kteří byli lepším mužstvem a již ve 4. minutě využili chyby mostecké obrany 1:0. Domácí si vytvářeli územní převahu a ve 12. minutě zvýšili z přímého volného kopu své vedení na 2:0. Až od této branky se postupně do hry začalo dostávat i mostecké mužstvo, které si začali stále více vytvářet i zajímavé situace. Ve 24. minutě se dokonce podařilo mladíkům z Mostu vstřelit i branku zásluhou aktivního Hopiho. Která pro faul ale nebyla uznána. Mostečtí se dočkali snížení ve 40. minutě, když se po rohovém kopu a následném závaru nejlépe zorientoval ve vápně Hopi, který prostřelil hradbu těl před sebou 2:1. První poločas skončil vedením domácích Srbic v poměru 2:1. Druhý poločas začali mostečtí náporem a zatlačili domácí na svoji polovinu. Tuto aktivitu dokázali hráči mosteckého Baníku využít v 55. minutě, když se prosadil po individuální akci a přihrávce Smitky nabíhající Kučerka 2:2. V 68. minutě zahrával mostecký Cicko přímý volný kop z hranice 18 metrů a nádhernou ranou k tyči strhnul vedení na mosteckou stranu 2:3. Když o pět minut později zvýšil vedení mosteckých Hopi na 2:4, bylo prakticky o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Po závěrečném hvizdu se tak mostečtí mohli radovat ze zisku velmi cenných tří bodů ze hřiště kvalitních Srbic.

Sokol Srbice - FK Baník Most-Souš B 2:4 (2:1)
Branky: 4. Janda, 12. Batelka - 40. a 73. Hopi, 55. Kučerka, 68. Cicko

Sestava Mostu: Behina – Popelka, Nguyen, Tajmr, Cicko – Smitka, Charamza, (81´Hammreschmidt), Hlaváček M., Sedlák (86´Holý), Kučerka (81´Hlaváček P.) - Hopi