B-tým
10. 10. 2023

B-mužstvo padlo doma s FK Jílové 1:3

B-tým

B-mužstvo v neděli zaznamenalo druhou pořážku v sezóně, když ve druhém poločase ztratilo vedení nad FK Jílové.

V dalším utkání podzimní části Krajského přeboru dospělých se střetla mostecká rezerva s hostujícím mužstvem FK Jílové. V úvodních minutách byli domácí lepším týmem a dokázali si vytvořit několik zajímavých příležitostí ke skórování. Domácímu Mostu se podařilo dostat do vedení v 10. minutě, kdy se po faului na Petra Hlaváčka v pokutovém území prosadil z následné penalty Charamza 1:0. I v následujících minutách byli mostečtí hráči daleko více na míči, ale větší příležitost si už v prvním poločase vypracovat nedokázali. Když se nedokázali z jediné velké šanci v prvním poločase prosadit ani hosté z Jílového odcházelo se o poločase do kabin za těsného vedení mosteckého Baníku v poměru 1:0. Druhý poločas začal opatrnou hrou na obou stranách hřiště z velikým množství nepřesností. V 62. minutě se podařilo hostujícímu mužstvu vyrovnat po hrubé chybě domácího kapitána Martina Hlaváčka 1:1. Nervózní domácí začali kupit množství nevynucených ztrát a hosté z Jílové překvapivě začali být nebezpečnějším mužstvem. V 74. minutě přišel zbytečný faul Havlíčka na hostujícího hráče 25 metrů od branky. Následný přímý volný kop trefuje hostující hráč přímo do šibenice mostecké branky 1:2. V následujících minutách se domácí snažili o vyrovnání, ale zakončení domácích hráčů většinou končilo daleko mimo tři tyče hostující branky. V nastaveném čase sehráli hráči Jílového dokonalý brejk do otevřené mostecké obrany a završili překvapivé vítězství v poměru 1:3.

FK Baník Most-Souš B - FK Jílové 1:3 (1:0)
Branky: 10. Charamza - 62. Žáček, 74. a 90. Mikula

Sestava Mostu: Kosinský – Popelka, Nepraš, Nguyen, Cicko – Smitka (67´Havlíček), Hlaváček M. (82´Tajmr), Charamza (55´Kavický), Hlaváček P. (67´Bohó) – Skurovec (82´Lipták), Hopi