5. 4. 2024

B-mužstvo po výhře v Jiřětíně postupuje do čtvrtfinále Poháru ÚKFS

B-tým
5. 4. 2024

Hladké vítězství hostujícího celku posunulo po pohárově středě v Horním Jiřetíně do čtvrtfinále Poháru ÚKFS naše mostecké B-mužstvo.

Ve středu 3.4.2024 sehrálo mostecké B mužstvo v rámci osmifinále poháru ÚKFS pohárové utkání s domácím mužstvem TJ Sokol Horní Jiřetín. Úvod utkání vyšel skvěle pro hostující mužstvo, když už ve druhé minutě po pěkné přihrávce Štefka poslal mostecké do vedení nabíhající Růžička 0:1. Mostečtí i nadále byly velmi aktivní a diktovali tempo hry. Ve 12. minutě zvýšil opět Růžička na 0:2 ve prospěch mosteckého mužstva. Když v závěru prvního poločasu mostečtí zásluhou Sedláka a Nguyena upravili poločasový výsledek na 0:4, bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto.
I ve druhém poločase byli mostečtí lepším mužstvem a po hattricku Kavického bylo stanoveno konečné skóre tohoto utkání na 7:0 ve prospěch mosteckého Baníku. Mostečtí si tak zopakovali loňský postup do čtrvtfinále rovněž vysokým výsledkem, kdy jsme porazili Strupčice 8:2.

TJ Sokol Horní JIřetín - FK Baník Most-Souš 0:7 (0:4)