15. 11. 2022

B-mužstvo porazilo Oldřichov 1:0

B-tým

Juniorka porazila TJ Oldřichov a v tabulce přeboru drží průběžné páté místo.

V neděli 13.11.2022 přivítalo B mužstvo v posledním domácím utkání v podzimní části sezóny 2022/23 krajského přeboru na svém hřišti tým TJ Oldřichov. Od úvodního hvizdu byli mostečtí aktivnějším mužstvem a vytvořili si trvalou územní převahu. I přes územní převahu si první obrovskou šanci vytvořili hosté z Oldřichova v 18. minutě, kdy po centru zprava nastřelil nabíhající hráč naštěstí pro mostecké pouze tyč. Domácí se dočkali zaslouženého vedení ve 39. minutě, kdy centr Vlacha usměrnil do sítě hlavou Jurkovič 1:0. O tři minuty později mohli domácí vést o dvě branky, kdy se v obrovské příležitosti po nádherné přihrávce Kurcina ocitl Radoš, který následným zakončením nechal vyniknout hostujícího brankáře. První poločas tak skončil za těsného vedení domácího Mostu 1:0. Ani druhý poločas se obraz hry nezměnil a mostečtí doslova dobývali branku Oldřichova. Domácím se i přes nadějné pokusy další branku přidat nepodařilo. Hosté se snahou o vyrovnání více hru otevírali a vytvořili si v závěru utkání i nadějné pokusy na vyrovnání a to zejména po standardních situací. Mostecká obrana v čele s mladým brankářem Behinou však pracovala bezchybně a do větší šanci již hosty nepouštěla. Samotné utkání tak skončilo nejtěsnějším vítězstvím domácího Baníku v poměru 1:0.

FK Baník Most-Souš B - TJ Oldřichov 1:0 (1:0)
Branka Mostu: 39. Jurkovič
Sestava Mostu: Behina – Popelka, Bouček, Nguyen, Cicko – Hlaváček, Vlach (81´Vaněk), Stružinský, Kurcin (63´Jansa), Radoš (73´Kavický) - Jurkovič (81´Nepraš)