B-tým
20. 3. 2024

B-mužstvo slaví první jarní výhru nad Neštěmicemi

B-tým
20. 3. 2024

B-mužstvo slaví první jarní výhru nad Neštěmicemi

B-mužstvo v prvním jarním zápase na domácím hřišti zvládlo utkání se soupeřem z horní poloviny tabulky a připsalo si první plný bodový zisk v jarní části Krajského přeboru

V neděli 17.3.2024 sehrálo B mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti s mužstvem FK Český Lev Neštěmice. Od úvodního hvizdu bylo v utkání k vidění spousty soubojů a osobních soubojů. V 16. minutě dostali mostečtí možnost zahrávání pokutového kopu po předchozí ruce uvnitř pokutového území. Z následné penalty se prosadil Martin Hlaváček 1:0. Hosté z Neštěmic mohli odpovědět ve 21. minutě, kdy v obrovské příležitosti po přelobování brankáře Patky jen těsně minuli branku domácích.

V závěru prvního poločasu byli hosté aktivnějším mužstvem ale větší příležitost si i díky obětavému výkonu domácí obrany již vypracovat nedokázali. První poločas skončil za těsného vedení domácích v poměru 1:0. I ve druhém poločase bylo v utkání k vidění urputný boj o každý míč a metr hřiště. Když se hostě nedokázali ze svých dvou šancí střelecky prosadit nad výborně chytajícím domácím brankářem Patkou skončilo utkání nejtěsnějším vítězstvím domácího mužstva v poměru 1:0.


FK Baník Most-Souš B - FK Český Lev Neštěmice 1:0 (1:0)
Branka: 16. Martin Hlaváček

Sestava Mostu: Patka - Smitka, Nguyen, Wagner, Buben – Hlaváček M., Kučerka (68´Tajmr), Sedlák (46´Havlíček), Cicko, Rjaska (88´Bíma) – Hopi (82´Keldrych)

čtěte také

novinky