4. 9. 2023

B-mužstvo v přestřelce prohrálo s Ústím 3:5

B-tým
4. 9. 2023

Malé derby vyznělo v sobotním utkání lépe pro našeho soupeře z Ústí nad Labem, ústecká rezerva vyhrála vzájemný dule béček 5:3.

Další utkání krajského přeboru dospělých odehrálo B mužstvo FK Baník Most-Souš na domácím hřišti v sobotu 2.9.2023 s mužstvem FK Ústí nad Labem B. Lepší úvod utkání si hosté nemohli ani přát, když se v první minutě ujali vedení po hlavičce z malého vápna 0:1. Postupem času převzali iniciativu domácí hráči z Mostu, kteří dobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Vyrovnání se přítomní diváci dočkali ve 37. minutě, když se střelou ze střední vzdálenosti prosadil Cicko 1:1. O dvě minuty později dokázali mostečtí hráči otočit skóre tohoto utkání ve svůj prospěch, kdy se po průniku prosadil střelou k tyči kolem brankáře Charamza 2:1. První poločas tak skončil za těsného vedení domácího Baníku 2:1.

Druhý poločas začali lépe hostující hráči, kteří si vytvořili menší územní převahu. V 52. minutě se hostujícímu mužstvu podařilo vyrovnat po zmatcích domácí obrany na 2:2. Střelecké dostihy jako na houpačce pokračovali i v následující části utkání a o dvě minuty později se diváci dočkali dalšího otočení skóre utkání, když hosté využili rychlého protiútoku a dostali se zpět do vedení 2:3. V 70. minutě hosté dokázali odskočit na rozdíl dvou branek, když po dalších zmatcích domácí obrany upravili skóre utkání na 2:4. Domácí se ale ještě nechtěli smířit pro ně s tímto nepříznivým stavem a v 85. minutě po pěkné individuální akci Charamzy a následném závaru před hostující brankou se prosadil z bezprostřední blízkosti Kubeš 3:4. V hektickém závěru utkání vrhli mostečtí všechny síly do útoku a v nastavení upravili z brejku hráči ústecké Army na konečných 3:5.

FK Baník Most-Souš B - FK Ústí nad Labem B 3:5 (2:1)