15. 8. 2023

B-mužstvo zahájilo výhrou 3:1 nad Litoměřickem

B-tým
15. 8. 2023

V prvním mistrovském utkání krajského přeboru dospělých odehrálo B mužstvo na domácím hřišti v pátek 11.8.2023 utkání s mužstvem FK Litoměřicko.

Od prvních minut se hrálo ve velkém tempu a zajímavé situace se střídali před oběma brankami. Postupem času si hostující mužstvo vytvořilo mírnou územní převahu. Litoměřičtí hráči bobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Domácí brankář ehina byl ovšem velmi pozorný a se všemi pokusy soupeře si v prvním poločase dokázal bezpečně poradit. V závěru prvního poločasu se i domácí dokázali dostávat více na dostřel litoměřické branky a ve 39. minutě se k odraženému míči ve vápně dostal Smitka a křižnou přízemní ranou k tyči otevřel skóre tohoto utkání 1:0. Tímto stavem skončil i první poločas. I druhý poločas začal ve velkém tempu. Vyrovnání se hosté z Litoměřic dočkali v 59. minutě z rychlého protiútoku 1:1. V závěru utkání byli domácí aktivnějším mužstvem a vytvářeli si i více zajímavých situací před brankou soupeře. Vítěznou branku dokázali domácí vstřelit v 87.minutě, kdy centr Cicka vyrazil hostující brankář jen k nohám Popelky, který z dorážky upravil stav utkání na 2:1. Gólovou pojistku přidali domácí v první minutě nastavení, kdy talentovaný mladík Benda po individuální akci upravil konečné skóre tohoto utkání na 3:1.

FK Baník Most-Souš B - FK Litoměřicko 3:1 (1:0)
Branky: 39. Smitka, 87. Popelka, 90. Bend - 59. Výborný
Sestava Mostu: Behina – Popelka, Nepraš, Nguyen, Cicko – Hlaváček M., Smitka (77. Tajmr), Havlíček (59. Bohó), Hopi (64´Dražil), Kavický (46´Benda) - Charamza