B-tým
17. 10. 2023

B-mužstvo zvítězilo v Žatci 5:0

B-tým

Juniorka zvítězila v Žatce jasně 5:0 po dvou brankách Skurovce, dvou brankách Dražila a jedné Cicka.

Další mistrovské utkání sehrálo B mužstvo dospělých v sobotu 14.10.2023 v Žatci. Přes úvodní oťukávání se první rozhodující moment utkání udal v 17. minutě, kdy byl vyloučen mostecký Kavický za hrubý faul na polovině hřiště. Tento fakt nakonec pomohl paradoxně mosteckým mladíkům, kteří aktivní obranou využívali každou možnost k rychlému protiútoku. Ve 26. minutě otevřel skóre tohoto utkání po rozehraném přímém kopu následnou nádhernou ranou k tyči mostecký Cicko 0:1. V prvním poločase se ještě v obrovské šanci ocitl mostecký Hopi, který nastřelil pro hosty z Mostu pouze břevno domácí branky. První poločas tak brankově vyšel lépe pro hosty, kteří vedli 0:1. Druhý poločas začal náporem domácího Žatce, ale obrana Mostu pracoval bezchybně a do větší šance domácí nepustila. V 62. minutě po krásné rychlé akci dokázali mladíci z Mostu zvýšit zásluhou Skurovce na 0:2. Od těchto chvil domácí hru ještě více otevřeli a to dokonale vyhovovalo rychlým hráčům Mostu. V 75. minutě po další pěkné akci zvýšil přízemní střelou k tyči Dražil již na 0:3. Když v 84. minutě zvýšil po nádherné přihrávce Cicka druhou brankou v utkání Skorovec na 0:4 bylo o osudu utkání rozhodnuto. V 89. minutě završil konečné skóre utkání po individuální akci Dražil 0:5.

FK Slavoj Žatec - FK Baník Most-Souš 0:5 (0:1)
Branky Mostu: 26. Cicko, 62., 84. Skurovec, 75., 89. Dražil,
Sestava Mostu: Kosinský – Popelka, Tajmr, Nepraš, Tajmr, Cicko – Smitka (85´Bíma), Hlaváček M., Skurovec (85´Lipták), Charamza (69´Dražil), Hopi (77´Bohó) – Kavický (18´ČK)