4. 6. 2024

BM: Nevydařený zájezd do Vilémova a prohra 0:5

B-tým
4. 6. 2024

B-tým Baníku bohužel nezopakoval vydařený výkon z předchozího domácího utkání proti Proboštovu a ve Vilémově prohrál vysoko 0:5.

V sobotu 1.6.2024 sehrála v rámci dalšího mistrovského utkání v jarní části krajského přeboru mostecká juniorka své utkání s mužstvem SK STAP TRATEC Vilémov. Úvod utkání patřil hostujícímu mužstvu, který se častěji dostával před branku domácího Vilémova. Zhruba od poloviny prvního poločasu domácí hru vyrovnali a dokázali se dostat do vedení ve 32. minutě, kdy využili perfektně sehraný rychlý protiútok 1:0. První poločas tak skočil za hubeného vedení domácích v poměru 1:0.

Po změně stran zápas pokračoval ve svižném tempu a šance mosteckých hráčů Kavického, Bubna a Hopiho bohužel pro mostecké brankou neskončily. Jak dávat branky ukázali hostům z Mostu domácí, v 52. minutě a po dalším perfektně sehraném protiútoku vedli domácí již 2:0. Když hráči domácího Vilémova využili v 65. minutě další chyby v rozehrávce mosteckých mladíků, bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto 3:0. V pohodě hrající domácí přidali v závěru utkání ještě dvě branky a upravili tak konéčné skóre tohoto utkání na 5:0, kde ex-varnsdorfský Miloslav Kučera nastřílel 4 branky.

SK STAP TRATEC Vilémov - FK Baník Most - Souš B 5:0 (1:0)
Branky: 32., 52., 65. 69. Kučera, 86. Bulejko
Sestava Baníku B: Kosinský - Tajmr (57. Kovář), Hlaváček, Kavický, Havlíček, Buben (65. Kozikowski), Paldrych, Cicko, Smitka (57. Hadinec), Hopi (76. Keldrych), Wagner