B-tým
28. 6. 2024

BM: Trenérem B-Mužstva bude Luděk Altman

B-tým
28. 6. 2024

BM: Trenérem B-Mužstva bude Luděk Altman

Juniorku Baníku Most-Souš povede do nové sezóny Luděk Altman, který tak doplňuje realizační tým dospělých mužstev Baníku.

48-letý trenér přichází z posledního angážmá v mládeži FK Teplice, kde působil jako asistent u dorostu U17, se kterým ve dvojici s trenérem Ladislavem Jamrichem dosáhl na 2. místo ve 2. dorostenecké lize U17. Předtím trenérsky působil v TJ Krupka v soutěžích Krajského přeboru a přechodně Divize. Po celkové reorganizaci klubu TJ Krupka v roce 2023 své dlouholeté působení v ať už hráčské nebo trenérské v tomto klubu ukončil a vrátil se do FK Teplice.

V hráčské kariéře Luděk Altman působil v FK Teplice a zejména pak v FC Chomutov, se kterým úspěšně hrál ve 2. lize v letech 2000 - 2002. Druhou nejvyšší soutěž hrál i ve Spolaně Neratovice, několik sezón odehrál následně v německých soutěžích, kariéru hráče pak zakončil v TJ Krupka.

V Baníku Most-Souš na pozici trenéra B-mužstva nahrazuje Stanislava Hofmanna, který se přesunul k A-mužstvu. S mladým kádrem bude mít za cíl hrát respektovanou pozici v krajském přeboru a podílet se na přechodu mladých hráčů mezi dorostem a A-mužstvem. Mostecká Juniorka vstoupí do nové sezóny s hráčském kádrem věkového průměru 20,2 let a celkem 7 ex-dorostenci z poslední sezóny.


Luděk Altman jako kouč TJ Krupka (Foto: Teplický deník)čtěte také

novinky