17. 5. 2022

Béčko po domácí výhře odložilo oslavy Domoušic

B-tým
17. 5. 2022

Vítězství nad lídrem tabulky Krajského přeboru 1:0 odložilo možnou korunovaci Domoušic jako vítěze Krajského přeboru .

Další utkání krajského přeboru dospělých odehrálo B mužstvo FK Baník Most-Souš na domácím hřišti v neděli 15.5.2022 s lídrem tabulky TJ Sokol Domoušice. V úvodu utkání začali domácí hráči z Mostu aktivně, bobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti, které bohužel nedokázali brankově proměnit. Následně i hosté zvýšili svoji aktivitu a začali si vytvářet zajímavé situace před mosteckou brankou, ale obrana v čele s brankářem Pecháčem pracovala bezchybně. První poločas tak skončil bez branek 0:0. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří si vytvořili menší územní převahu. Nadšeně hrající baníkovci se dočkali v 75. minutě, kdy centr Jansy dokázal hostující brankář vyrazit jen k nohám Nováka, který pohotovou ranou otevřel skóre tohoto utkání 1:0. V závěru utkání se hosté snažili o vyrovnání, ale mostečtí si toto vítězství již pohlídali a po závěrečném hvizdu se mohli radovat jak z těsného vítězství 1:0, tak i ze skalpu prvního mužstva tabulky.

FK Baník Most-Souš BM – TJ Sokol Domoušice 1 : 0 (0 : 0)
Branka Mostu: 75. Novák
Sestava Mostu: Pecháč – Popelka, Bouček, Novák, Cicko – Vlach (62´Vintr), Kurcin, Stružinský (62. Jansa), Kavický (58´Diarra), Radoš (85´Čepek) - Jurkovič