Ženy

Ženy
15. 9. 2024

Čtvrteční nábor dívek přilákal desítku nových hráček

V úvodu září proběhly nábory do družstev mládeže Baníku, během čtvrtečního náboru dívek jsme přivítali další nové hráčky.

Možnost přihlášení do Baníku u dívek probíhá během celého září. Kterákoliv zájemkyně o rostoucí trend ženského fotbalu má možnost dorazit na některý z tréninků na Souši.

Na základě ročníku narození bude hráčka zařazena do věkové kategorie dorostenek nebo žákyň. U mladších hráček ve věku 1. stupně základní školy bude nabídnuto zařazení do přípravkových kategorií klukovských týmů U6 - U11, tedy 6-letých až 11-letých.

Trenéři dívek Baníku
Karel Giampaoli (šéftrenér): 774 673 730 (giampis@seznam.cz)
Jaroslav Haspra (žákyně WU15)
David Novák (dorostenky WU18)
Ondřej Chlad (Ženy A)

Tréninky dívčích týmů
probíhají pravidelně v následujících termínech, docházka v úvodu kariéry není nutná na všechny 3 tréninky v týdnu, v těchto dnech je však možnost zapojit se do tréninku dívek
úterý (17:30 - 19:00) - Areál Souš (ulice Zdeňka Fibicha 282, Most)
čtvrtek (17:30 - 19:00)
pátek (17:30 - 19:00)

Další informace
Dívčí týmy Baníku dávají příležitost všem dívkám, které mají zájem o roustoucí ženský fotbal. Baník se snaží rozvíjet i dívčí mládež a postupně tvoří mladší a mladší týmy dívek. Úvodní rozdíl úrovně dovedností není žádnou překážkou, dívky se velmi rychle zlepšují a brzy mají šanci dostat se na podobnou úroveň jako spoluhráčky, které s pravidelným tréninkem začaly dříve.

Nabídka zápasů je rovněž pro všechny. Dorostenky hrají soutěž 2. ligy, stejně tak žákyně. Příležitost pro všechny hráčky je v okresním přeboru žáků, kde hrajeme ve společném týmu s SK Krušnohoří a příležitost tak doustanou všichni, kdo mají zájem o víkendové zápasové zápolení.

V zimním čase se tréninkové časy mírně promění, stejně tak místa tréninků, kde se zřejmě objeví i tělocvična. Tréninkové dny se však snažíme zachovat po celý rok stále stejné.

Co se od vás očekává
Především pravidelná docházka, zájem o víkendovou účast v zápasech a turnajích a trpělivost při nasazování do zápasů se zkušenějšími spoluhráčkami.

Působení v klubu FK Baník Most-Souš
Každá hráčka našeho klubu je povina dodržovat základní sportovní režim klubu a plnit organizační nastavení.S tím je spojena především platba měsíčních členských příspěvků, které se hradí následovně:

měsíční členský příspěvek: 700 Kč
bankovní účet pro platbu:123-1857800247/0100
Variabilní symbol:do poznámky k platbě uvést celé jméno hráče a ročník narození

naši partneři

partneři