Mládež

Mládež
18. 8. 2023

Dorostenci cestují v sobotu na Meteor

Dorostenci zatím bez porážky jedou v sobotu na Meteor Praha.

Naši pozornost si o víkendu také zaslouží dorostenecké kategorie. Dorost U19 a U17 poprvé v sezoně cestuje na hřiště soupeře a hned do hlavního města na hřiště FK Meteoru Praha VIII. Výkopy zápasů jsou naplánovány na 10:00 (U19) a 12:15 (U17).

U19 - starší dorost si v obou domácích zápasech vybojoval vítězství s čistým kontem. V úvodním kole svěřenci trenéra Petra Johany porazili Vyšehrad 5:0. Druhý zápas proti Ústí n/L znamenal vítěztví 3:0. V minulé sezoně si starší dorost připsal proti Meteoru dvě porážky. V Praze v 5.kole divize dorostu prohrál Baník 1:0. Na domácí půdě v rámci 20.kola prohráli mostečtí dorostenci 1:3.

U17 - mladší dorost má po domácích zápasech vyrovnanou bilanci. Po porážce z úvodního zápasu proti Vyšehradu 3:5, si mladšák” připsal také výhru s čistým kontem proti Ústí n/L 9:0. Svěřenci trenérů Marcela Grunda a Josefa Kučerky v minulém ročníku Meteor naopak dvakrát porazili. V Praze vyhráli 4:3, doma v Mostě skončil zápas 2:1 pro mladé fotbalisty Baníku.