Mládež

Mládež
20. 9. 2024

Dorostenci v derby s FK Teplice a další zápasy víkendu

Nadcházející víkend má na programu dvě derby s FK Teplice, žáci hrají v Roudnici a na hřišti ABC Braník. B-mužstvo v domácím prostředí přivítá Tatran Kadaň.

Po deštivém víkendu se předpověď počasí umoudřila a v rámci babího léta všechna družstva mládeže odehrají své plánované zápasy.

B-mužstvo v neděli přivítá na Souši Tatran Kadaň a pokusí se v domácím prostředí odčinit dvě poslední vysoké porážky, které čítaly až šestigólové příděly od Sokola Srbice a a aspiranta postupu FK Louny. Mostečtí mladíci tak v krajské nejvyšší soutěži budou muset zabrat, aby si vydobyli zpět očekávané pozice v tabulce krajského přeboru. Kadaň je v současnosti o 1 bod za námi na 14. místě tabulky a v Mostě bude jistě chtít rovněž bodovat.

Dorostence, kteří dopposud patří k předním týmům soutěže čeká domácí derby s FK Teplice. V sobotu dopoledne na Souši tak bude hrát druhý celek tabulky s desátým. B-dorost Teplice neměl úplně vydařený vstup do sezóny, v posledních dvou zápasech však vyhrál, naposled i přestřelku s Braníkem 4:3.

Starší žáci cestují na hřiště ABC Braník a v zápase budou favorit. Soutěž 2. ligy žáků půjde do jarní nadstavby lepších a horších týmů a Baník by logicky rád potvrdil účast v horní polovině soutěže. Zápas mladších žáků v Roudnice je ovlivněn současnou povodňovou situací, která zasáhla klub SK Roudnice. Zápas kategorie U13 a U12 se tak odehraje na hřišti v Horních Počáplech a klubu SK Roudnice držíme palce k rychlému opuštění vody ze zatopeného hřiště stadionu a přilehlých tréninkových ploch.

Dorostenky mají šanci na udržení přední pozice v tabulce 2. ligy dorostenek, v neděli cestují na hřiště zatím posledního celku tabulky Prague Raptors. A-ženy Baníku mají na programu nedělní zápas s béčkem FK Teplice, hrát se bude od 11:00 hodin na hřišti v Suché u Teplic.

Víkendový program družstev Baníku Most-Souš (21.9. - 22.9.2024)
AM vs. Sokol Brozany (neděle 16:30, Brozany)
BM vs. Tatran Kadaň (neděle 15:00, Souš)
U19 vs. FK Teplice B (sobota 10:00, Souš)