Ženy

Ženy
20. 8. 2024

Dorostenky v sobotu v Poháru vyřadily FK Teplice

Skvělého výsledku dosáhly dívky o víkendu na hřišti v Hostomicích, kde v předkole poháru dorostenek vyřadily FK Teplice po jasném výsledku 3:0.

Závěr soustředění ve Spořicích dívkám Baníku vyšel náramně. Očekávané utkání proti FK Teplice v sobotu večer zvládly na jedničku výhrou 3:0 a trenér David Novák tak odstartoval sezónu velmi úspěšně.

Po kontroverzním květnovém utkání v rámci dlouhodobé soutěže 2. ligy dorostenek se očekávala opět velká bitva, tentokrát v prostředí teplického klubu, neboť dorostenky hrají své zápasy pravidelně na hřišti v Hostomicích. Holky Baníku po společném soustředění ve Spořicích utkání zvládly bravurně a po vydařeném prvním poločase kontrolovaly celé utkání.

Zápas rozhodla dvěma brankami Natálie Kotulová v rozmezí 5. minut, a to po úvodní půlhodině zápase první brankou ve 30. minutě a druhou ve 35. minutě. Ve druhém poločase přidala třetí gól Adéla Bergmanová. V závěru zápasu soupeř neproměnil pokutový kop.

Předkolo Poháru dorostenek
FK Teplice WU18 - FK Baník Most-Souš WU18 0:3 (0:2)
Branky: 30. a 35. N. Kotulová, 70. Bergmanová
Sestava Mostu: Manhush - Plačková, R. Kotulová, N. Kotulová, Hlaváčová, Bergmanová, Kočišová (89. Jindřichová), Nejedlá (22: Ilková), Váchová, Grundová (34. Grögerová, 65. Havelkvová), Nobisová