11. 11. 2022

Informace k sobotnímu utkání s FK Teplice B

11. 11. 2022

Informace k sobotnímu utkání s FK Teplice B

V sobotu od 14:00 hodin odehrajeme poslední podzimní utkání ČFL, soupeřem bude FK Teplice B. Utkání bude mít zvýšená bezpečnostní opatření.

Zápas proti FK Teplice B budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření, fanoušci budou na vstupu podrobeni důkladnější kontrole. Klub žádá své fanoušky o koordinaci a spolupráci při tvorbě různých druhů chorea již ve dnech před zápasem tak, aby v den zápasu nedocházelo ke konfliktním situacím u vstupu na stadion. Vstup na stadion bude otevřen od 12:45 hodin.

Na utkání nebude vybíráno vstupné. Klub zve všechny své příznivce, aby dorazili podpořit svůj tým v nelehké situaci na posledním místě tabulky po nevydařeném podzimním průběhu soutěže ČFL. Jedná se tak o poděkování za dlouhotrvající podporu fanoušků ať už na domácích nebo i venkovních stadionech, ačkoliv se klubu sportovně příliš nedaří.

Stadion Josefa Masopusta otevře i přístup na protilehlou tribunu, ovšem pouze pro příznivce FK Teplice. Vstup bude vchodem od prodejny nářadí Hanzal. Fanoušci soupeře tak budou v odděleném sektoru, který zajistí Policie ČR a bezpečnostní agentura. Osoby s emblémy FK Teplice nebudou vpuštěny do jiných prostorů stadionu. Pro mostecké fanoušky a veřejnost budou otevřeny tradiční vstupy a) od uměle trávy, b) od restaurace Pod Tribunou. Na zápase bude přítomna bezpečnostní agentura, která bude mít za cíl zabránit střetům mezi fanoušky domácích a hostů. Soupeř potvrdil větší skupinu cestujících fanoušků.

Před utkání bude uctěna minutou ticha památka na bývalého hráče Mostu a Souše Petra Bohatu.

Hlavním rozhodčím bude Vít Melichar, asistenty Tomáš Švagr a Michal Štefan. Delegátem FAČR je pan Ivo Duchoň.