24. 5. 2022

Juniorka potřetí v řadě vítězná, výhra v Modlanech 4:1

B-tým
24. 5. 2022

Juniorka prodloužila vítěznou sérii zápasů na tři a v sobotu přivezla všechny body z Modlan.

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Modlan. Úvod utkání se nesl ve znamení vzájemného oťukávání a ani jedno z mužstev si větší šanci vypracovat nedokázalo. Postupem času byli mostečtí aktivnějším mužstvem, kdy si začali vytvářet i brankové příležitosti. Ve 38. minutě se už mostečtí hráči dokázali gólově prosadit, když se po přihrávce Jurkoviče prosadil střelou do prázdné branky nabíhající Kavický 0:1. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas začal větší aktivitou domácích Modlan. Tuto aktivitu dokázali využít v 50. minutě, kdy se dokázali domácí prosadit z rychlého protiútoku a křižnou střelou k tyči 1:1. V 65. minutě dokázal využít důrazu na hranici velkého vápna aktivní Jurkovič a střelou k tyči poslal mostecké opět do vedení 1:2. Navýšení náskoku se hosté z Mostu dočkali o tři minuty později, kdy se nádhernou ranou ze střední vzdálenosti prosadil Kurcin 1:3. V 88. minutě dokázali mostečtí završit své vítězství čtvrtou brankou v síti domácích, kdy se druhou brankou prosadil střelou pod břevno Jurkovič 1:4.

SK Baník Modlany - FK Baník Most-Souš B 1:4 (0:1)
Branky Mostu: 38. Kavický, 65., 88. Jurkovič, 68. Kurcin
Sestava Mostu: Pecháč – Čepek (57´Wagner), Vintr, Novák, Cicko - Diarra, (84´Činoveský), Kurcin, Jansa, Kavický, Radoš – Jurkovič