24. 7. 2022

Juniorka v přípravě prohrála v Tuchlovicích

B-tým
24. 7. 2022

B-Mužstvo o víkendu cestovalo na hřiště účastníky středočeského krajského přeboru. Oproti zimní přípravě byl tentokrát soupeř nad naše síly.

V sobotu 23.7.2022 sehrála v rámci letní přípravy mostecká juniorka své druhé přípravné utkání na novou sezónu 2022/2023 s mužstvem AFK Tuchlovice. Úvod utkání vyšel skvěle domácímu mužstvu z Tuchlovic, který vedl již ve 26. minutě 3:0. Domácí byli v prvním poločase ve všech směrech jasně lepším mužstvem a mostecká obrana byla po neustálým tlakem. Největší šanci mosteckých v prvním poločase měl na kopačce Rjaska, jehož pokus bravurně vyrazil na roh domácí brankář. Druhý poločas začal akcí domácích, kteří orazítkovali tyčku mostecké branky. V následujících minutách se i mostecká juniorka začala více osmělovat a aktivnější hrou si vytvářela i brankové příležitosti. Hráči Mostu si následně vytvořili územní převahu a domácí tak hrozili zejména z nebezpečných rychlých protiútoků. V 65. minutě domácí Tuchlovice právě po dobře sehraném protiútoku zvýšili své vedení již na 4:0. V 73. minutě se už brankově prosadili i mostečtí hráči, když se nádhernou ranou k tyči prosadil po rozehrání z nepřímého kopu Jurkovič 4:1. Do konce utkání se i přes další nadějné pokusy zejména mosteckého mužstva skóre utkání nezměnilo a hráči mosteckého Baníku si tak odvážejí prohru v poměru 4:1.

AFK Tuchlovice - FK Baník Most-Souš BM 4:1 (3:0)