Mládež
2. 7. 2024

Letní kemp na Baníku proběhne 22.7. - 26.7. a také 5.8. - 9.8.2024

Mládež
2. 7. 2024

Letní kemp na Baníku proběhne 22.7. - 26.7. a také 5.8. - 9.8.2024

Letní příměstský fotbalový kemp na Baníku ukončil příjem přihlášek, neboť kapacita zájemců o oba termíny byla naplněna.

Tradiční již třetí ročník letního kempu na Baníku proběhne letos ve dvou turnusech, a to nejprve v týdnu od 22.7. - 26.7.2024 (pondělí - pátek) příměstskou formou. Tedy, že děti budou ráno přicházet a odpoledne odcházet. Během celého dne bude o ně komplet postaráno včetně oblečení, stravy, svačiny a pitného režimu. První kemp bude spojen s klubem Chemnitzer FC, kde proběhne jeden výjezdový trénink a návštěva stadionu Chemnitzeru FC včetně síně slávy.

Druhý týden bude od 5.8. - 9.8.2024 opět na stadionu Josefa Masopusta a bude spojen s Olympijským festivalem u jezera Most. Účastníci kempu tak budou moci spojit fotbalové trénování se sportovními aktivitami v Olympijském parku u jezera.

Kluci a holky ve věku 5-15 let si budou moci v především zábavné formě vyzkoušet trénink fotbalových dovedností a otestovat svou sportovní techniku a obratnost v mnoha pohybových disciplínách.

Zkušenost se zahraničním obsahem kempu je zatím v okolí našeho klubu ojedinělá a nabízí vašim dětem ideální příležitost zažít fotbalový týdne naplno včetně pestrosti tréninků, sportovní zábavy nebo prostředí. Během týdne děti vystřídají prostředí stadionu Josefa Masopusta, areálu a tělocvičny na Souši nebo tréninkového areálu Chemnitzeru FC, kam je doprava v ceně kempu.

Tréninkový obsah zajistí trenéři našeho klubu pod vedením experta na tyto věkové kategorie Ladislava Rameše, který zároveň působí jako Grassroots trenér mosteckého okresu.

Termín kempu: 22.7. - 26.7. nebo 5.8. - 9.8.2024
Průběh kempu: 8:00 - 16:00 (při výletu do Chemnitzu budou časy upřesněn)
Výbava z kempu: tréninkový set (triko, trenýrky), certifikát s vyhodnocením
V ceně kempu je dále zahrnuta strava (2x svačina, oběd), pitný režim, tréninkový set (triko, trenky), návštěva Olympijskéh parku, aquaparku či návštěva jiných volnočasových aktivit dle aktuálního počasí.
čtěte také

novinky