Mládež

Mládež
25. 1. 2023

Mezinárodní halový turnaj U13 v Mostě

Druhý ročník halového turnaje U13 proběhne příští neděli 5.2.2023 v mostecké sportovní hale za účasti klubů ze tří středoveropských zemí.

Již podruhé náš fotbalový klub pořádá halový turnaj U13. Loňské vítězství Chemnitzeru FC bude letos vyzýváno významně zvučnějšími soupeři. Do Mostu přicestuje SK Slavia Praha, Dynamo Dresden nebo FK Mladá Boleslav. Dalším zahraničním účastníkem bude FC Petržalka, speciální host našeho šéftrenéra brankářů Jaroslava Belaňa, který měl velké přání přivítat na turnaji slovenského zástupce. Chemnitzer FC bude samožřejme obhajovat.

Klasický halový turnaj 8 družstev proběhne v mostecké Sportovní hale v neděli 5.2.2023 od 9:00 hodin. Týmy budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech, kde zabojují o postup do semifinále. Finálový zápas je pak na programu okolo 14:40 hodin tak, aby v 15 hodin byl vyhlášen vítěz druhého ročníku. Chemnitzer FC v loňském finále porazil FK Ústí nad Labem 5:1. Mostecký výběr skončil minulou zimu na čtvrtém místě, když v souboji o bronz podlehl Football Talent Academy Praha (FTA Praha).

Letošní obsazení ročníku 2023 je následující:
Skupina A: FK Baník Most-Souš, Dynamo Dresden, FK Mladá Boleslav, FC Petržalka
Skupina B: FK Ústí nad Labem, SK Slavia Praha, FTA Praha, Chemnitzer FC

Rozlosování turnaje je nejlépe dostupné pod následujícím odkazem, který bude provázet celý turnaj online formou. Tím pádem všichni účastníci včetně veřejnosti mohou mít k dispozici aktuální výsledky turnaje i vývoj základních skupin:

Název turnaje: Hala Most 2023
Termín: neděle 5.2.2023
Místo: Sportovní hala Most
Vstupné: zdarma
Loňský vítěz: Chemnitzer FC (Baník Most-Souš byl čtvrtý)