8. 9. 2022

Most dotáhl příchod Radka Cibulky ze Sokolu Brozany

8. 9. 2022

Most dotáhl příchod Radka Cibulky ze Sokolu Brozany

V posledním týdnu skončilo dlouhé vyjednávání se Sokolem Brozany a 31-letý obránce nebo záložník Radek Cibulka přichází na pomoc Mostu.

Odchovanec roudnického fotbalu, který v mládeži prošel i slavnou Sparta Praha strávil posledních 7 sezon a 124 zápasů v České fotbalové lize v Sokolu Brozany. Zatoužil však po změně prostředí, a ačkoliv se jednání o možném přestupu táhlo již od poloviny srpna, nakonec bylo dotaženo v první zářijový týden a Radek se připojuje k našemu týmu už před prestižním nedělním zápasem na stadionu Viktorky Žižkov.

Cílem doplnění mladého kádru Mostu byl především příchod zkušených hráčů, kde vedle Radka Cibulky přišel i 27-letý brankář Pavel Halouska z Mladé Boleslavi. Baník Most-Souš se tak po nevydařeném vstupu do sezóny snaží o posílení zejména zkušenými hráči, kteří by měli pomoci mladému a talentovanému týmu. Nezbývá než věřit, že obě posily se rychle zapracují do kádru a pomůžou ke stabilizaci herních výkonů celého týmu a konečně k zisku potřebných bodů.

Radek Cibulka
Narozen: 23.7.1991